V Synovi Človeka prichádza Syn Boží...

29. května 2014 v 20:22 | J.A.S.


Niečo z prednášky od ABDRUSHINA - 24.5.1931, v deň vyliatia sily skrze Ducha Svätého do celého Stvorenia:

Je zaslíbeno a bezpodmínečně se splní, že také na Zemi bude všechno uspořádáno tak jako v říši ducha! Že tedy nyní také zde bude se konečně všechno zachvívat už jenom podle vůle Boží, že vše bude probíhat správně v zákonech stvoření! Jen v tom spočívá záruka vzestupu a míru, stejně jako radosti a štěstí! Tak to určil Bůh! A toto jeho pověření provádím, ať to lidé chtějí nebo ne, jsa sám se silou Boží, která je mi k tomu propůjčena! Která stojí nad veškerým stvořením! TÍM KLADU ZÁKLADY K TISÍCILETÉ VYTOUŽENÉ ŘÍŠI MÍRU, KTEROU TAKÉ DOKONČÍM. Bude to ráj na zemi, který se bude zachvívat v prazákonech tohoto stvoření a který byl zaslíben těm, kteří budou smět ještě přežít soud!

Nic nezůstane v té podobě, jakou to má nyní. Do písmene se musí naplnit velké Slovo Boží: Všechno se má stát novým! Avšak také všechno, co se mělo vyvíjet zde ve světové obci Ephesus, neboť pod vlivem pozemského lidstva vznikly ze všeho jen nezdravé karikatury. Luciferův vliv tu vykonal své neblahé dílo! Pozemští lidé mu příliš ochotně podléhali!

Udržujte proto olej ve svých lampách! Budete jej potřebovat, když to budete nejméně očekávat. K tomu spěje nyní také to poslední, velké, jen zasvěceným pochopitelné dění! Naplňuje se mysterium návratu Syna Božího ke světovému soudu! Skutečně! Ježíš Kristus přichází v době konečného soudu opět v Synu Člověka IMANUELI. Je s ním spojen po dobu soudu, i v hrubohmotném těle zde na zemi! Je to tedy Syn Boží v Synu Člověka! Tím se naplňuje také každé slovo Božského zaslíbení, Syn Člověka přináší soud a přitom je Syn Boží v něm.

Lidský duch nebude moci nikdy tento děj pochopit. Skutečnost však bude vyciťovat!

Připravte se, neboť tato hodina je před vámi! A s ní přichází konečný soud! Nepřipusťte, abyste při tom byli shledáni zemdlenými! Má být pro vás svaté, že dochází k takovému nepochopitelnému dění. Každý den považujte dnes za drahocenný dar. Pak i ve vás nastanou svatodušní svátky! Radost i dík budou stoupat vzhůru z duší, které se mohly čistě vykoupat v žáru paprsku soudu, a radostné tvoření nastane na zemi, která se stane novou! Každé z vašich děl, všechno jednání, každé nadechnutí se stane vzýváním Boha v činu! A naplní se zaslíbení:

Podle jejich činů poznáte je! Buďte bdělí a modlete se, abyste i vy byli při tom!"

Ján Anton Sloboda.

 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama